Ubytovanie

Ubytovanie v Sýrii, možnosti prenocovania, ako v každej krajine sveta, sa zväčša odvíjajú od Vašej finančnej hotovosti či preferovaného spôsobu nocľahu, miesta, ktoré má byť dobrým východiskový bodom pre spoznávanie krajiny. Hotely sú tu rôznych kategórií, od čoho závisí aj kvalita služieb, ktoré poskytujú. Ubytovanie si rezervujte v overených a kvalitných hoteloch, ktoré sú cestovateľmi odskúšané.

Pokiaľ ide o ceny, tak dvojlôžkovú izbu nájdete za približne 1 500 SP, aj keď v Damasku môžu byť tieto náklady vyššie. Dvojlôžková izba v trojhviezdičkovom hoteli stojí asi 50 USD, 80 USD, za štyri hviezdičky a v päť hviezdičkovom hoteli môžu ceny dosiahnuť 250 USD.

Počítajte však s tým, že je tu pestrá fauna, veľa hmyzu, preto sa už doma, pred cestou, naň dôkladne pripravte. Mimo miest, aglomerácií je možné sa stretnúť aj s inými, pre niekoho menej sympatickými zvieratami, ako sú hady a škorpióny. Takže zvážte voľné stanovanie v tejto krajine, ak vo Vás nedrieme, či nemáte znalosti pomerov, prírody a la Beduín. Keď budete ale opatrní, nebude to nič dramatické.

Booking.com

...

Zdieľat na Pintereste

Zdieľaj to